У понеділок, 22 травня, у ЗМІ з'явилася інформація стосовно того, що хедлайнером пісенного конкурсу Євробачення-2017, замість української співачки Руслани, могла бути американська артистка Lady Gaga. Проте під час підготовки конкурсу про виступи іноземних артистів ніхто не говорив.

Продюсер Джамали Ігор Тарнопольський заявив, що Руслану затвердили хедлайнером Євробачення-2017 без пісні і номера.

Про це він розповів в інтерв'ю Karabas Live.

За його словами, початковий шоу-продюсер "Євробачення 2017" Стюарт Барлоу був проти кандидатури переможниці Євробачення-2004, як головної запрошеної зірки конкурсу в Києві.

Читайте також: ONUKA продовжує бити рекорди з популярності після виступу на Євробаченні-2017

"У Руслани не було ні пісні, ні номера, а її вже затвердили. Барлоу сказав: якщо тільки мені прийде лист від генпродюсера НТКУ, я погоджуся на це. Він отримав цей лист протягом 15 хвилин, на відміну від запитів, на які тижнями не отримував відповідей", – заявив Тарнопольський.

За словами продюсера, це пов’язано з тим, що Руслана допомогла Павлу Грицаку зайняти місце виконавчого продюсера Євробачення-2017. А він, в свою чергу, допоміг потрапити Руслані в ефір.

Це жахливо і соромно. Початковий шоу-продюсер Євробачення 2017 Стюарт Барлоу, якого потім замінили Крістером Бьоркманом, говорив мені, що був проти цього рішення,
– додав він.

До слова, продюсер Джамали Ігор Тарнопольський раніше повідомив, що на Євробаченні-2017, яке нещодавно відбулося у Києві, мала виступати епатажна Lady Gaga. Однак, замість неї виступила Руслана. Американська співачка збиралась співати в Києві безкоштовно, їй потрібно було лише забезпечити трансфер і райдер. Грошей для таких витрат в бюджеті Євробачення – не знайшлося.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found