Критики назвали третій сезон культового американського серіалу "Твін Пікс" режисера Девіда Лінча і сценариста Марка Фроста "незбагненним у найкращих традиціях".

"Майже через три десятиліття візуальні образи Девіда Лінча залишаються неповторними", - написав критик газети "Нью-Йорк Таймс" Джеймс Понівозік.

Даніель Фінберг з журналу "Голівуд репортер" назвав нові серії "страшними, тривожними і смішними до зухвалості, як багато хто з кращих серій "Твін Пікс". Оглядач британського видання "Метро" Джеймс Балдок назвав перші дві серії "блискучими, змістовними і мінімалістичними".

Оглядач Variety Соня Сарайя назвала третій сезон "дивним, страхітливим і повільним", вона зазначила, що дивитися його буде цікаво, але тривожно.

"Відчуття, що ти дивишся щось, у чому немає концепції або ідеї, не виникне", - стверджує критик.

Сюжет третього сезону засекречений, відомо лише те, що глядачі знову побачать життя жителів вигаданого американського міста Твін Пікс.

Перші два епізоди третього сезону показали раніше в понеділок. Новий сезон вийшов через 26 років після прем'єри в 1990 році.

"Твін Пікс" - американський драматичний телесеріал, створений знаменитим режисером Девідом Лінчем і сценаристом Марком Фростом. Показ серіалу почався в квітні 1990 року і швидко набув популярності як у Сполучених Штатах, так і по всьому світу. За сюжетом, в невеликому американському місті Твін Пікс у канадської кордоні відбувається серія злочинів. Для розслідування в Твін Пікс прибуває спеціальний агент ФБР Дейл Купер.

Головні ролі в серіалі виконали Шеріл Лі, Кайл Маклохлен, Шерілін Фенн, Майкл Онткін, Лара Флінн Бойл, Девід Духовни та інші. Також одну з ролей зіграв сам Д.Лінч. У зйомках третього сезону взяли участь 39 акторів з перших двох сезонів серіалу, зокрема К.Макхлохлен, який виконав роль агента Дейла Купера.

Девід Лінч оголосив про старт зйомок третього сезону "Твін Пікс" у 2015 році, зйомки завершилися рік по тому. У новому сезоні також з'являться Моніка Белуччі, Майкл Сера, Калеб Лендрі Джонс, Наомі Вотс та інші.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.

People in this conversation