НАУКА І ТЕХНОЛОГІЇ

В деяких сервісах від Google з'явилася функція спільного доступу, розрахована на родини. Відповідні доповнення отримали сервіси Google Calendar, Google Keep і Google Photo, повідомляє MacRumors.

Дмитро Дубілет анонсував запуск нового сервісу, над яким він працював разом зі своєю командою. Мова йде про перший в Україні виключно мобільний банкінг.

На аукціоні Sotheby's виставлять сумку із зразками місячного грунту, яку астронавт Ніл Армстронг привіз з супутника Землі в 1969 році.

Браузер FreeU останнім часом активно рекламується у пошуковику Google для того, щоб українці могли обійти блокування "ВКонтакте" та інших російських сайтів. Втім, насправді ця програма приховує в собі небезпеку.

Були заблоковані близько 300 тис. комп'ютерів у 150 країнах світу.

Кіберзлочинці атакували російські банки, але мали також плани і на європейські

В Ліверпульскій затоці завершилось спорудження найпотужнішої в світі вітряної електростанції Burbo Bank. Відтепер в цьому місці працюватимуть 57 вітрогенераторів, що зможуть видавати 346 мегават енергії.

Група фахівців, що займається дослідженням космосу, заявила про те, що існування планети Нібіру, яка нібито наближається до Землі і може її знищити, так і не було дов

MADE IN UA -  існують українські соціальні мережі, варті уваги, як альтернатива після заблокування в Україні «ВКонтакте» і "Однокласники". Звісно, українські соціальні мережі значно поступаються таким відомим гігантам як Facebook, Twitter чи Instagram.