Компанія "Воля" підписала договір купівлі-продажу активів групи компаній Airbites, і з 1 червня телекомунікаційні послуги для абонентів Airbites будуть надаватися під торговою маркою "Воля".

Відповідно до прес-релізу "Волі", купівля дасть змогу компанії ще більше зміцнити свої позиції в містах: Львів, Рівне, Хмельницький, Луцьк і Харків, а також розширити свою присутність в Івано-Франківську. Сума угоди не розголошується.

Вартість надання інтернет-послуг для наявних абонентів Airbites зберігається.

"Воля" постійно інвестує в нові продукти, контент, модернізацію мережі, обладнання, розвиток інструментів самообслуговування, щоб дати своїм абонентам більше можливостей. Інвестиції за останні три роки становили понад 1,5 млрд грн", - зазначено в повідомленні.

ГК "Воля" перебуває в управлінні приватної міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer і фонду Providence Equity Partners.

Крім столиці, де ТОВ "Воля-Кабель" є найбільшим провайдером послуг кабельного телебачення, займає істотну частку на ринку послуг інтернет-доступу.

Група також присутня у понад 30 містах країни, де надає послуги під брендом "Воля".

Airbites -надає послуги доступу в Інтернет на високій швидкості, цифрове телебачення і сервіси для дому та бізнесу. Працює у Львові, Рівному, Хмельницькому, Луцьку, Харкові та Івано-Франківську.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found