Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті виставки продукції та розробки столичних підприємств і науковців "Зроблено в Києві", інформує пресс-служба.

Компанія "Воля" підписала договір купівлі-продажу активів групи компаній Airbites, і з 1 червня телекомунікаційні послуги для абонентів Airbites будуть надаватися під торговою маркою "Воля".

у "Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України", 23 травня у Харкові було зареєстровано завізний випадок малярії у громадянина Індії, який прибув в Україну на навчання 1 листопада 2016 року.

У п'ятницю новий атмосферний фронт принесе в більшість областей України дощі та грози. Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталія Діденко. Вона наголосила, що дощі дуже ймовірні вже вранці.

"Нова пошта" попередила клієнтів про затримку з доставкою посилок з-за кордону у зв'язку з втручанням Державної фіскальної служби в роботу сектору митного оформлення сортувальної станції.

Нагадаємо, з 15 липня в Києві піднімуться ціни на проїзд в громадському транспорті: поїздка в метро обійдеться в 5 гривень, а квиток на автобус, тролейбус, трамвай або фунікулер обійдеться в 4 гривні. У квітні в столичному метрополітені запевняли, що вартість проїзду в метро не збільшиться.