The Guardian розкрила 100 правил модерування Facebook Рекомендовані

Автор  Середа, 09 листопада 2011 22:22
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Британська газета The Guardian повідомила про правила модерування у соціальній мережі Facebook, за інформацією видання, модератори змушені виконувати понад 100 інструкцій і "мануалів" стосовно того, що можна розміщувати користувачам на своїх сторінках.

Згідно з інструкціями до публікацій, на сторінках користувачів у Facebook заборонено розпалювання ненависті, заклики до тероризму, теми порнографії, расизму. Також є окрема інструкція про теми, пов'язані з канібалізмом.

Крім того, заборонена інформація про договірні матчі у спортивних змаганнях.

Джерело The Guardian у Facebook повідомило, що на ухвалення рішень модераторам часто дають приблизно 10 секунд. "Facebook просто не може контролювати весь контент. Його занадто багато і з'являється він швидко", — сказало воно.

Водночас видання зазначає, що інструкції зазвичай виходять дуже заплутаними. Наприклад, модератор може залишити розміщені на сторінках відеоролики з поганим ставленням до тварин, однак повинен видалити їх, якщо вони є "обурливими".

Заразом заклик до вбивства президента США має бути видалений, оскільки президент є особою захищеною, а заклики "бити рудих" нібито "не заслуговують на довіру", тому їх можна і залишити.

В інструкціях також указують, що якщо під час написання погрози автор указує конкретний час і дату, то модератор повинен це повідомлення видалити. Однак якщо користувач, наприклад, пише, що погроза здійсниться, "коли пекло замерзне", то таку погрозу Facebook розцінює як "недосяжну".

Водночас найзаплутанішими темами, за зізнанням модераторів, є теми сексу, щодо яких чітких інструкцій не існує.

15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року про фізичних та юридичних осіб, проти яких уводять антиросійські санкції на строк від одного до трьох років.

У списку санкцій опинилися, зокрема, соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники", сервіси Mail.Ru та "Яндекс", сайти російських антивірусних компаній "Лаборатория Касперского" і "Доктор Веб". 17 травня указ про введення нових санкцій опублікували в "Урядовому кур'єрі".

Після указу про блокування російських соцмереж охоплення Facebook в Україні зросло на 37%, повідомила компанія TNS KANTAR, що займається маркетинговими дослідженнями.

Прочитано 2243 разів Останнє редагування Вівторок, 23 травня 2017 00:46