Один з найбільших українських провайдерів кабельного телебачення та інтернету компанія "Воля" остаточно заблокує для своїх клієнтів "ВКонтакте" та інші російські ресурси вже до 1 червня.

 

Скарга Росії на Україну до Світової організації торгівлі (СОТ) за заборону російських соціальних мереж тільки підтверджує правильність цього рішення.

Пов'язана з соцмережею "Одноклассники" кіпрська компанія нав'язує українцям в інтернеті браузер для користування заблокованими російськими сайтами

Днями російська компанія «Яндекс» розповсюдила через telegra.ph чергові рекомендації, пов’язані з блокуванням сервісів компанії в Україні. У повідомленні йдеться про те, як можна і далі використовувати сервісом «Яндекс.Метрика» в обхід блокування.

В Україні неможливо на 100% заблокувати російські соціальні мережі. Проте потрібно створювати перепони для входу в мережу та зменшувати українську аудиторію російських інтернет-ресурсів.

У Нацкомісії зазначили, що порядок блокування Держспецзв'язку досі не розроблено

"Київстар" виконав указ президента щодо блокування сайтів у повному обсязі, але водночас стурбований тим, що не всі оператори заблокували сайти, що потрапили під санкції, а деякі зробили це в меншому обсязі.

У Києві на вулиці встановили намет, в якому пропонують всім охочим «лише за 50 гривень» встановити на мобільні телефони додатки, що дозволяють обійти заборону російських соцмереж.

Газеті The Guardian стали відомі внутрішні правила модерування сторінок користувачів у Facebook: на ухвалення кожного рішення працівникові соцмережі виділяють 10 секунд.