Ольга Обговорення розпочато Ольга 11 місяців томуНа Алясці виловили гігантського окуня!

На Алясці зловили величезну рибу, вага якої трохи більша сімнадцяти кілограмів. Цей морський окунь неймовірних розмірів був спійманий простим страховиком Генрі Лібманом, який живе в Сіетлі. Fox News передав, що вік спійманого гіганта може становити не менше двохсот років.

Любитель риболовлі, Генрі, розповів репортерам про те, що саме в той день він вибрався далеков море – приблизно на десять кілометрів від берегової лінії. Свій трофей він отримав не без бою і боровся до останнього поки на поверхні не з'явилася величезна голова окуня. Як розповідає Генрі, гіганта довелося витягувати з глибини більше двохсот сімдесяти метрів і це при тому, що такий вид риби може водитися ще глибше, аж до 1200 метрів.

«Коли я тримав на гачку цього монстра, мені потрібні були всі мої сили, щоб не упустити його. Він раз у раз норовив висмикнути вудку у мене з рук. Чесно кажучи, я боявся, що мій спінінг просто не витримає такого навантаження і риба «злетить». Уявіть, яке ж було моє здивування, коли я витягнув майже двадцяти кілограмового морського окуня! Згодом з'ясувалося, що така вага –рекорд Аляски», – розповів Лібман.Генрі вирішив залишити рибу собі і відвіз її в Сіетл, де мав намір зробити з окуня опудало і повісити його на стіні у себе вдома. Тим не менше, він дозволив вченим взяти деякі зразки шкіри, які були відправлені в дослідницький центр в місті Джуно. Там дослідники моря мали намір встановити точний вік риби. Якщо рибі дійсно більше двох сотень років, то вона з'явилася на світ в той же рік, коли Сполучені Штати Америки вступили у війну з Великобританією – в 1812 році. Адміністрація містечка, недалеко від якого був спійманий окунь-гігант, повідомили, що якщо вік окуня підтвердиться, то він стане другим за рахунком рекордсменом, виловленим в тутешніх водах. Вік попереднього подібного улову склав близько двохсот п'яти років.

Дослідники кажуть, що якщо вік окуня підтвердиться, то ця риба може потрапити у Книгу рекордів Гіннеса.
Replies
Ви повинні бути членом цієї групи, перш ніж ви можете взяти участь в цьому обговоренні.